Вибійка

ВИБІЙКА НА ТКАНИНІ
Тема 1 – “Відродження давнього ремесла. Знайомство з вибійкою”. Як цікаво дізнаватись щось про забуті ремесла – про ті, які зникли внаслідок розвитку великих міст та промисловості. Одне з таких – вибійка. На майстер-класі ви дізнаєтесь що ж таке вибійка, хто, коли і як займався цим ремеслом, як використовували тканини декоровані фарбами, оглянете книгу 19 сторіччя зі зразками давніх тканин, побачите дошки ручної роботи, познайомитесь з принципом виконання верхової та кубової вибійки, власноруч зробите кілька відбитків. Вартість 500 гривень, тривалість 2-3 год.
На цьому ви можете не обмежуватись та продовжити цікаве заняття – виготовити потрібну річ для свого інтер’єру або подарунку:
– Серветка вафельна бавовна 38х38 см вартість 100 грн.

– Серветка льон 33х33 см вартість 100 грн,

– Серветка льон з декоративною обробкою краю-37х37 см – 150 грн.

– Великі серветки льон 64х64 см- 300 грн.

– Мішечки бавовна з затяжкою 11х22 см 80 грн.

– Мішечок вафельна тканина бавовна 14х21, вартість 100 грн.

– Торбинка бавовна 25х26 см вартість 80 грн.

– Екоторбинка з нетканого волокна 38х43 вартість 100 грн.

– Наволочка на подушку льон 43х43 см вартість 250 грн.

Для дорослих та дітей старшого шкільного віку. До 10 осіб

Тема 2. “Етноспідниці” Авторський майстер-клас з декорування спідниці або плахти-обгортки. Кожна з учасниць на нашому майстер-класі зможе свою чудову спідницю неповторним орнаментом . Кількість учасників до 5 чол, дорослі. Оплата погодинна з вартістю фарб та розчинника в залежності від складності виробу. Одна година -200 грн. Виріб приносимо з собою у розкроєному вигляді. Фото для прикладу.

Тема 3. Оздоблення інтер’єру оселі. Розкрій, набивання малюнку та пошиття двох декоративних подушок та ранера на стіл. Чудовий подарунок собі та друзям! Фото для прикладу.

Тема 4. “Одежинка для вікна” авторський майстер-клас з розкроювання та пошиття римських штор (виготовлення зразка). Розглянемо три способи пошиття, розрахунок витратного матеріалу, способи кріплення, механізм підйому на рамі та ознайомимось з технікою декорування «Вибійка на тканині». Створюймо тепло наших осель власноруч! Тривалість 3 години, для дорослих. Вартість 400 грн. Фото для прикладу.

Проведення майстер-класів можливе у Києві та області.

Всі необхідні матеріали та інструменти входять у вартість.

X