Пряники

Пряник, особливо розписаний власноруч, смачний та гарний подарунок до будь-якого свята.
Ми розкажемо про історію та види пряників, традиції їх розпису. Покажемо печатні, вирізні та ліпні пряники.
На майстер-класі ви зможете розписати кілька різних за формою та розмірами пряників. Розпис виконується шоколадною глазур’ю. Пряники упаковуються в целофанові або крафтові пакети.

Пряники для розпису виготовляються в майстерні Оксани Білоус (борошно житнє пшеничне, мед, цукор, яйця, сметана, масло вершкове, прянощі,сода). Є можливість виготовлення пісних пряників.

Для невеликих груп пропонується майстер- клас з виготовлення та випікання печатних пряників.

Проведення майстер-класів можливе у Києві та області.

Вартість: 150грн з учасника. Плюс 300грн. за виїзд по Києву. Виїзд по Київській області обговорюється індивідуально. У вартість входить 3 пряники вагою по 45гр. (розмір 10-12см) та глазур для розпису. Групи 10-30 чоловік.

 

Майстер-клас з розпису та збирання різдвяного будиночка

На майстер-класі ви зможете розписати та зібрати пряничний будиночок. Розпис виконується шоколадною глазур’ю. Будиночок упаковується в целофанові або крафтові пакети.

Вартість: 270грн з учасника. Плюс 300грн. за виїзд по Києву. Виїзд по Київській області обговорюється індивідуально. У вартість входять коржі для будинку та глазур для розпису.  Групи 10-30 чоловік.

Майстер-клас з розпису та збирання пряничної скрині

На майстер-класі ви зможете розписати та зібрати пряничну скриню. Розпис виконується шоколадною глазур’ю. Скриня упаковується в целофанові або крафтові пакети.

Вартість виготовлення скрині д.10см: 70грн з учасника. Плюс 300грн. за виїзд по Києву. Виїзд по Київській області обговорюється індивідуально.У вартість входять коржі для скриньки та глазур для розпису.  Групи 10-30 чоловік.

Вартість виготовлення скрині 15*15*12см: 250грн з учасника. Плюс 300грн. за виїзд по Києву. Виїзд по Київській області обговорюється індивідуально. У вартість входять коржі для скриньки та глазур для розпису.  Групи 10-30 чоловік.

 

 

Також, пропонуємо вашій увазі курс майстер-класів по випіканню та декору випічки.  Даний курс включає сім занять. Заняття можна відвідувати як окремо, так і пройти повний курс.

Теми занять:

Майстер-класиВартість
майстер-класу
Замішування пряничного медового тіста100грн.
Розпис пряників (пряники 3шт., будиночок, скриня)
Оксана Білоус
пряники 3шт -150грн.
будинок маленький - 270грн.
скриня маленька - 170грн.
скриня велика - 250грн
Замішування тіста, випікання та розпис печива "Полтавська панянка"
Оксана Білоус
Панянки 3шт - 300грн.
Збирання та розпис великого пряничного будиночку. (16см*19см*13см)
Оксана Білоус
300грн.
Замішування тіста, розпис великого пряничного будиночку (16см*19см*13см)
Оксана Білоус
400грн.
Святкова об’ємна випічка з розписом150грн.
X